Kahvaltı Etkinliğimize davetlisiniz

Değerli üyelerimiz,

Derneğimizin yaptığı çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi vermek, sizlerden önerileri almak, çalışma grupları oluşturmak ve hep beraber güzel vakit geçirmek için sizleri 14 Mayıs tarihinde gerçekleştireceğiz kahvaltımıza davet ediyoruz.

Sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

Kayıt ve yer, saat detayları için : Bahar Kusat Erdem bahar.kusaterdem@bitekder.org.tr

BiTekDer Mentor Programı İlk Mezunlarını Verdi

BiTekDer Mentor Programı İlk Mezunlarını Verdi
2021 yılı sonunda faaliyete geçirdiğimiz ve deneyimli mentorlarımız ile üyelerimize ücretsiz olarak mentorluk
desteği sağlamayı hedeflediğimiz mentor programının ilk dönemi başarıyla tamamlandı.

Belirlenen uzmanlık ve odak alanlarında üç ay süresince aktif olarak mentorluk alan üyelerimizden bazı
yorumlar:

Mentorum ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz görüşmelerin çok faydalı olduğunu, iş hayatımda uygulanabilir
metodlar kazandığımı ve işletmem içerisinde edinmiş olduğum teorilerin pratiğe dönüşümünü gözlemlediğimi
söylemekten büyük mutluluk duyuyorum. Konusunda uzman oluşu ve bu alanda dikkat çeken tecrübelere sahip
olması, bir çok konu üzerine yorumları ve yol gösterici fikirleri ile bu mentorluk görüşmelerinden maksimum
derecede istifade ettiğimi düşünüyorum.

Bahadır S. – BT Yöneticisi

Seanslar çok ilham verici ve canlandırıcıydı. Mentorumun seansları yönetme şekliyle beni çok etkiledi ve birlikte
özellikle inovasyon, teknoloji yönetimi ve strateji alanlarında çalışmalar yaptık. Bu konular üzerine düşünmek ve
fikir alışverişinde bulunmak kariyerim için oldukça değerliydi. Bana gerçekten zaman ayıran, kariyerim ve hangi
alanlara öncelik vermem gerektiği konusunda düşünmeme yardımcı olan akıl hocam oldu.

Merve K. – Yazılım Mimarı

Mentorlarımızı tanımak ve başvuru yapmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
https://bitekder.org.tr/mentorluk

BiTekDer Üyelerimiz Eğitimlerle Öğreniyor ve Kazanıyor 😊

BiTekDer üyelerimiz düzenlenen “Üyelerimize Özel” eğitimler ile kendilerini geliştirmeye devam ediyor. 24 Mart 2022 tarihinde gerçekleşen eğitimde Taner Özdeş Academy’nin kurucusu değerli eğitmenimiz Taner Özdeş‘ten “Duygusal Zeka ile Sınırlarınızı Aşın” başlıklı eğitimi dinledik. 30’dan fazla katılımcının yer aldığı eğitimde üyelerimize bir de sürprizimiz vardı. Yönetim Kurulu Üyelerimizin sponsorluğu ile, eğitime katılan 6 BiTekDer üyemiz eğitmenimizin ikişer adetlik kitabını hediye ettik.

 

BiTekDer üyelerimiz öğrenmeye ve kazanmaya devam edecek 😊 Ekmeğini bilişimden kazanan herkesi derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

BiTekDer Üyelerine Özel Eğitimlerimiz Devam Ediyor

BiTekder üyelerimize özel eğitimlerimiz kapsamında daha önce 16 Aralık 2021 tarihinde “İletişim, Beden Dili ve Uyum Teknikleri” konulu eğitimde bizlerle buluşan Taner Özdeş, bu kez “Duygusal Zeka, Sınırlarınızı Aşın” başlıklı keyifli eğitimi ile üyelerimizle birlikte olacak.

Tüm BiTekDer üyelerimizi bu ücretsiz ve “Üyelere Özel” eğitimimize bekliyor; halen derneğimize üye olmayan tüm Bilişim Profesyonellerini de derneğimize üye olmaya davet ediyoruz 😊

Kayıt ve katılım için:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUofuiqrzosE9DzowZTk-qWmyuUBDjaAWrT

https://www.linkedin.com/in/tanerozdes/

 

İzmir Bilişim Teknolojileri Derneği ile İşbirliği

 

22.02.2022 tarihinde BiTekDer Yönetim Kurulu üyelerimiz, İzmir’de faaliyet gösteren İzmir Bilişim Teknolojileri Derneği Yönetim Kurulu ile bir toplantı gerçekleştirdi. 

Derneğimizi adına Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Göçe ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Başak Berk, Mustafa DönmezMustafa Meral ve Özgüven Saymaz‘ın katıldığı toplantıya İzmir Bilişim Teknolojileri Derneği de Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Akçay,  Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Güngör ve Özgür Ülgür ile katılım sağladı. 

Samimi ve keyifli bir atmosferde geçen iki derneğin tanışma toplantısında BiTekder ve İzmir Bilişim Teknolojileri Derneği’nin gelecekte yapabileceği işbirlikleri ve ortak çalışmalar değerlendirilerek, önümüzdeki dönemde de üyelerimize sağlanabilecek faydalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Etkin Gider/Kaynak yönetimi için Operasyonel Verimlilik şart!

 

BiTekDer üyelerimize özel ücretsiz eğitimler kapsamında 10 Şubat 2022 akşamı saat 20:30’da Consult Saga Eğitim Danışmanlık şirketinden Can Demirağ ve Fergül Guyard ile bir araya geldik.

Zoom platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz keyifli eğitimde, Can Demirağ ve Fergül Guyard profesyonel iş hayatındaki tecrübeleri ve danışmanlık yaptıkları firmalardan örnekler ile operasyonel verimliliği nasıl artırabilececğimizi anlattılar. Katılımcılar da canlı olarak sorularına cevap alıp yorumlarını iletme fırsatı buldular.

 

Consult Saga ile eğitim serimiz önümüzdeki aylarda da devam edecek. Güncel duyurular için BiTekDer web sitemizi takip etmeyi unutmayın 😊

BiTekDer Üyeleri Ücretsiz Eğitimlerle Kendini Geliştiriyor…

Üyelerimiz için düzenlediğimiz, konusunda uzman konuşmacı ve eğitmenlerimizin sunduğu eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor.

 

3 Şubat 2022 tarihinde ilişki ağı eğitmeni ve danışmanı Erdal Uzunoğlu tarafından düzenlenen “İlişki Ağı Kurma, Geliştirme ve Koruma” eğitimine üyelerimiz yoğun ilgi gösterdi. Zoom platformunda gerçekleştirdiğimiz interaktif ve keyifli eğitimde, Erdal Uzunoğlu çalışanların ve paydaşların ilişki ağı dinamikleri marifetiyle, iş ve sosyal hayatlarına sağlayabilecekleri faydanın maksimize edilmesi ile kişisel markanın iş geliştirme ve satışta nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili farklı bir perspektif kazandırılması başlıklarında ufuk açan bir konuşma yaptı. Eğitmenimize teşekkür ediyor, Derneğimizin düzenleyeceği kahvaltı, yemek gibi buluşmalarda fiziksel olarak da kendisi ile bir arada olmayı umuyoruz.

BiTekDer Eğitim Komitemizin Şubat 2022 için düzenlediği diğer eğitimler de şu şekilde.

10 Şubat 2022 Perşembe / Saat 20:30 – 21:30 / Artan Maliyetlerden Operasyonel Verimlilik ile Kurtulun!

Konuşmacı : Fergül Guyard, Can Demirağ (Consult Saga Eğitim Danışmanlık)

 

22 Şubat 2022 Perşembe / Saat 20:30 – 21:30 / PANEL : Dijital Dönüşümde Teknoloji Ekiplerine İnsan Kaynakları Trenleri Konuşmacı : Artemiz Güler, Agilis Teknoloji Ülke Müdürü ve konuk panelistler

 

Tüm üyelerimizi eğitimlere bekliyoruz. Üye olmayan ziyaretçilerimizi de bu avantajlardan ve çok daha fazlasından faydalanmak üzere derneğimize üye olmaya davet ediyoruz 😊

 

Üyelerimize özel eğitimlerimiz devam ediyor.

Üyelerimize özel eğitimlerimiz devam ediyor

Üyelerimize özel eğitimlerimiz devam ediyor. Taner Özdeş Academy kurucusu ve sektörümüzün değerli yöneticisi Taner Özdeş tarafından verilen eğitimi da tamamladık.
Değerli eğitmenimize ve BiTekDer Eğitim Komitemize teşekkür ederiz.
Mustafa MeralBahar Küşat ErdemMurat GoceTuncay Işık

 

Zirve’deyiz 24 Kasım 2021

BiTekDer üyeleri uzun bir aradan sonra yeniden bir araya geldi

2020 yılı Ekim ayında faaliyetlerine başlayan BiTekDer üyeleri, uzun bir aradan sonra yeniden bir araya geldi. 9 Ekim Cumartesi günü Ortaköy Karayolları Tesisleri’nde güne kahvaltı ile başlayan üyeler, derneğin çalışmalarını değerlendirme ve yeni dönemde gerçekleştirecekleri projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Başkan Murat Göçe ve Başkan Yardımcısı Tuncay Işık’ın ev sahipliği yaptığı organizasyonun sponsorluğunu Premier DC Veri Merkezi üstlendi.

Murat Göçe “Kurulduğumuz gün itibari ile birçok projeyi hayata geçirerek sektörde birçok derneğe örnek olduk. Üyelerimizin yeni dönem için proje fikirlerini aldık, birlikte yeni projelerle büyüyerek yolumuza devam edeceğiz, Birlikte güçlüyüz.” dedi.