23. Bilişim Zirvesi’e BiTekDer damgasını vurdu!

Teknoloji profesyonellerinin buluşma noktası olan BiTekDer 2020 yılında başladığı yolculuğuna birbirinden keyifli ve ilham veren anlar ekleyerek devam ediyor.

BiTekDer üyeleri 23. Bilişim Zirvesi’nde buluştu

Bilişim Zirvesi bu yıl 23. Kez “teknolojinin gizemlerini yine teknoloji ile çözebilmenin yollarını arayanları” bir araya getirdi.

BiTekDer Olarak “Girişimci Kafası” Podcast’indeyiz.

Podcast dünyasının sevilen programı Girişimci Kafası’nın 44. bölümünde Öykü Göğer, teknoloji ve dijital dönüşüm alanında güncel konuları Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Dönmez ile ele alıyor. Keyifli sohbeti yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dinleyebilirsiniz :) Böylece derneğimiz ilk kez bir podcast’te tanıtılmış oldu.

Güçlü Türkiye Cumhuriyeti teknoloji ile mümkün

Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını büyük coşku ve sevinç ile BThaber Gazetesi’ni de bu yıla özel sayı çıkardığı için tebrik ediyor, bu kıymetli yayının ülkemize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum. Bize bu cumhuriyeti armağan eden tüm kahramanlarımızı saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

Cumhuriyetimizin 100. yaşı kutlu olsun!

Mustafa Kemal Paşa’nın Samsun’a çıkışıyla başlayan bağımsızlık yolculuğumuz 29 Ekim 1923’te, bundan tam 100 yıl önce, cumhuriyetle taçlandı. Karanlıkla mücadele etmeyi kendine düstur edinen, yüzünü daimi olarak aydınlığa çeviren Türk ulusu, Mustafa Kemal Atatürk’e, silah arkadaşlarına ve bağımsızlık mücadelemizin bir parçası olmuş tüm halka sonsuza dek minnettar kalacaktır. Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Türk milletinin karakterine ve […]

Ekmeğini bilişimden kazanan herkesin derneğiyiz

BiTekDer Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dönmez: “BiTekDer olarak nihai amacımız; üyelerimizdeki bilişim ekosisteminin güçlenmesi ve Türkiye’deki bilişim sektörünün gelişmesi.”

BiTekDer üyeleri Workflex Sponsorluğundaki Kahvaltı Organizasyonunda Buluştu (Eylül 2023)

Bilgi Teknolojileri Derneği (BiTekDer) üyeleri, 17 Eylül 2023’te bu kez Workflex sponsorluğunda, Ataşehir/İstanbul’da bulunan Kajun Restaurant Watergarden’da düzenlenen “BiTekDer Üyelerine Özel” kahvaltı organizasyonunda buluştu. 

BiTekDer 3 Yaşında!

BiTekDer’in kuruluşunun 3. yıl dönümünü kutlamaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz!

BiTekDer Üyeleri Bir Arada (Haziran 2023 Asus Kahvaltı Madera)

BiTekDer üyeleri ASUS Kurumsal Sponsorluğundaki Kahvaltı Organizasyonunda Buluştu (Haziran 2023)

Bilgi Teknolojileri Derneği (BiTekDer) üyeleri, 11 Haziran 2023’te bu kez Asus sponsorluğunda, Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nın yakınında bulunan Madera İstanbul’da düzenlenen “BiTekDer Üyelerine Özel” kahvaltı organizasyonunda buluştu.  Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren/çalışan üyelerimizin yoğun talep gösterdiği etkinlikte BitekDer ailesi bir araya gelerek muhteşem bir İstanbul manzarası eşliğinde keyifli bir kahvaltı, sohbet ve sunumlar ile dolu […]